κρημνίζω Περιβαλλοντολόγος Στάδιο αεκ λαμια σκορ Πήγαινε πίσω ρουλεμάν ενάγων

Λαμία – ΑΕΚ: Άνοιξε το σκορ ο Αραούχο | in.gr

ΑΕΚ - Λαμία: Ο Φαν Βερτ με κεφαλιά έβαλε μπροστά στο σκορ την Ένωση

Λαμία-ΑΕΚ: O Αραούχο σκόραρε και έκανε το 0-1 ! (VIDEO) | overfm.gr

Λαμία - ΑΕΚ: O Αραούχο πέτυχε το πρώτο «κιτρινόμαυρο» γκολ της σεζόν και  άνοιξε το σκορ (vid) | Gazzetta
Λαμία - ΑΕΚ: O Αραούχο πέτυχε το πρώτο «κιτρινόμαυρο» γκολ της σεζόν και άνοιξε το σκορ (vid) | Gazzetta

ΑΕΚ - Λαμία: Ο Αραούχο με βολίδα άνοιξε το σκορ για την Ένωση

ΠΑΣ Λαμία - ΑΕΚ 2-2 - ΠΑΕ ΠΑΣ Λαμία 1964

Super League: Επιστροφή στη δράση με νίκη 3-0 για την ΑΕΚ κόντρα στη Λαμία  - CNN.gr
Super League: Επιστροφή στη δράση με νίκη 3-0 για την ΑΕΚ κόντρα στη Λαμία - CNN.gr

Χαμένο πέναλτι η Λαμία, γκολ η ΑΕΚ: 0-1 το σκορ στο ημίχρονο – Δείτε βίντεο  - Newsbeast
Χαμένο πέναλτι η Λαμία, γκολ η ΑΕΚ: 0-1 το σκορ στο ημίχρονο – Δείτε βίντεο - Newsbeast

Λαμία – ΑΕΚ: Γκολάρα ο Πινέδα, 3-0 η Ενωση (vid)

Ανοίγει το σκορ η ΑΕΚ με Πινέδα (VIDEO) : aek365

ΑΕΚ-Λαμία: Διαστάσεις στο σκορ από Λιβάι Γκαρσία και Φαν Βέερτ (vids) -  Onsports.gr
ΑΕΚ-Λαμία: Διαστάσεις στο σκορ από Λιβάι Γκαρσία και Φαν Βέερτ (vids) - Onsports.gr

Με σκόρερ τον Αλμπάνη η ΑΕΚ, 1-0 τη Λαμία - Fosonline

ΑΕΚ-Λαμία 1-0: Φιλική νίκη με Σάκχοφ

Λαμία – ΑΕΚ: 0-1 το σκορ στο ημίχρονο – Δείτε το γκολ - Newsbeast

Άνοιξε το σκορ στη Λαμία με τον Ανσαριφάρντ η ΑΕΚ (vid) - to10.gr

ΑΕΚ – Λαμία 3-0: Ο Φαν Βέερτ «καθάρισε» για την Ένωση | in.gr

Super League: Καλά Χριστούγεννα με... Φαν Βέερτ η ΑΕΚ - Κέρδισε 3-0 τη Λαμία  - GRTimes.gr
Super League: Καλά Χριστούγεννα με... Φαν Βέερτ η ΑΕΚ - Κέρδισε 3-0 τη Λαμία - GRTimes.gr

ΑΕΚ-Λαμία 1-0: Ενα και… καλό από τον Αραούχο!

ΑΕΚ - Λαμία: 3-0, ''σκέπασε'' τον Αντέτζο ο Φαν Βέερτ και σκόραρε ξανά! |  Ειδησεις | Pagenews.gr
ΑΕΚ - Λαμία: 3-0, ''σκέπασε'' τον Αντέτζο ο Φαν Βέερτ και σκόραρε ξανά! | Ειδησεις | Pagenews.gr

ΑΕΚ-Λαμία: Το 1-0 του Φαν Βέερτ - Ποδόσφαιρο - Stoiximan Super League -  Λαμία - A.E.K. | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
ΑΕΚ-Λαμία: Το 1-0 του Φαν Βέερτ - Ποδόσφαιρο - Stoiximan Super League - Λαμία - A.E.K. | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

ΑΕΚ - Λαμία: Με γκολ του Πόνσε άνοιξε το σκορ η Ένωση | Pagenews.gr

ΑΕΚ-Λαμία 3-0: "Χρυσός" Ολλανδός (Pics, vids) | Novasports

Super League 1: Με 3άρα πέρασε από τη Λαμία η ΑΕΚ του Αλμέιδα – Δείτε τα  γκολ - Newsbeast
Super League 1: Με 3άρα πέρασε από τη Λαμία η ΑΕΚ του Αλμέιδα – Δείτε τα γκολ - Newsbeast

ΑΕΚ-Λαμία: Ο Φαν Βέερτ άνοιξε το σκορ για την Ένωση (vid) | Gazzetta

Νικηφόρο ξεκίνημα για την ΑΕΚ, 3-0 τη Λαμία

ΑΕΚ-Λαμία 3-0: Επιστροφή στη Super League με νίκη, τριπλό «χτύπημα» στην  επανάληψη - iefimerida.gr
ΑΕΚ-Λαμία 3-0: Επιστροφή στη Super League με νίκη, τριπλό «χτύπημα» στην επανάληψη - iefimerida.gr